VENA TOPLANTI MASASI 180x80x75h (18mm)

Üretici: Vena
SKU: F042-148E0_20180517181900
Ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 1-4 gün
*
1.200,00 ₺
1.004,00 ₺

ÖLÇÜ : Genişlik: 180 cm Derinlik: 80 cm Yükseklik: 75 cm

RENK:   Lütfen ürün görsellerindeki sıralamaya göre  ilanın sağ üst taraftan Ürün Renk seçeneğinden beğendiğiniz rengi seçerek sepete ekleyiniz.   

Ürün 18mm suntalemden üretilmiştir. Ürün kenarları 2 mm darbe önleyici Pvc ile kaplanmıştır. Ürünümüz Çevreye ve Sağlığa zararsız E1 Kalite Standardında Kanserojen Madde içermeyen 18mm Suntalamdan Menifix ve Kavela bağlantılı demonte olarak üretilmekte ve karton paketlerde sevk edilmektedir. Kullanılan tüm malzemeler 1. Kalite İthal veya Türk Malıdır.

TESLİMAT: Ürünün tedarik süresi 2-3 işgünü olup, ürün Kargoya verildiğinde, kargo bilgisi tarafınıza mail olarak gönderilecektir. Lütfen ürünü kargodan teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı paket veya ürünleri teslim almayınız ve kargo yetkilisine Hasar Tespit Tutanağı tutmasını talep ediniz. Sadece Hasar Tespit Tutanağı tutulan ürünlerin ücretsiz değişimi veya ücretsiz parça gönderimi yapılabilmektedir. Kargo hasarları, Müşteri Montaj veya Kullanım hataları Garanti Kapsamımıza girmemektedir.

MONTAJ: Montaj müşteriye aittir. Kolay ve Hasarsız montaj için lütfen 2 kişi montaj yapınız. Paketlerde gerekli olan tüm vida ve aksesuarların bulunduğu Malzeme Torbası yer almaktadır. Bu torbaları lütfen boş kutularla birlikte atmayınız. Ürünler tek bir tornavida ile kurulabilir, ancak Şarjlı tornavida ile çok daha rahat ve hızlı kurabilirsiniz. Ürünlerimizde dıştan vida bağlantısı yoktur, menifix bağlantı sistemi olduğundan defalarca sökülüp takılma özelliğine sahiptir.

SATIŞ SONRASI HİZMET: Teknik Ekibimizden her türlü destek alabilir, satış sonrasında karşılaşacağınız her türlü sorunlarda Müşteri Hizmetlerimizden yardım talep edebilirsiniz.

Taklitlerimizden ve kalitesi düşük ürünlerden lütfen sakınınız...

Garanti Süresi 2 Yıldır.

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar

VENA Nil L İkili Workstation 3 Panelli Çalışma Grubu İstasyonu

300cm x 160cm x 115h
3.250,00 ₺ 3.011,00 ₺