VENA Nil L İkili Workstation 3 Panelli Çalışma Grubu İstasyonu

300cm x 160cm x 115h
Üretici: Vena
SKU: NILLWRKIKI3PNL300160
Ücretsiz kargo
Teslim tarihi: 1-4 gün
*
3.250,00 ₺
3.011,00 ₺

ÖLÇÜLER :

MASA                      :  Genişlik: 160 cm    Derinlik: 70 cm   Yükseklik:   75 cm     x   2 Adet

KOMİDİN                 :  Genişlik:   40 cm    Derinlik:  45cm   Yükseklik:    73 cm     x   2 Adet

KOMİDİN ÜST TABLA:  Genişlik:    75 cm    Derinlik: 45 cm   Yükseklik:    02 cm    x   2 Adet

PANEL                     :  Genişlik:  160 cm    Derinlik: 45 cm   Yükseklik:   02 cm     x   1 Adet   

PANEL                     :  Genişlik:  150 cm    Derinlik: 45 cm   Yükseklik:   02 cm     x   2 Adet  

Ürün 18mm suntalemden üretilmiştir. Üst tabla kenarları 2 mm darbe önleyici Pvc ile, diğer yerleri 0,40mm PVC ile kaplanmıştır.  3 Çekmeceli Komidin ve Tablası Workstation Montajına göre Masanın sağ veya sol tarafına kurulabilir.  Her bir Masa Tablasında 1 adet Kablo kanal deliği mevcuttur. Ürünümüz Çevreye ve Sağlığa zararsız E1 Kalite Standardında Kanserojen Madde içermeyen 18mm Suntalamdan Menifix ve Kavela bağlantılı demonte olarak üretilmekte ve karton paketlerde sevk edilmektedir. Kullanılan tüm malzemeler 1. Kalite İthal veya Türk Malıdır.

TESLİMAT: Ürünün tedarik süresi 3-4 işgünü olup, ürün Kargoya verildiğinde, kargo bilgisi tarafınıza bildirilecektir. Lütfen ürünü kargodan teslim alırken paketleri kontrol ediniz, hasarlı paket veya ürünleri teslim almayınız veya faturadaki iletişim numaramızdan bizimle irtibata geçiniz. Firmamız ücretsiz değişimi veya ücretsiz parça gönderimi yapmaktadır. Müşteri Montaj veya Kullanım hataları Garanti Kapsamımıza girmemektedir.   

MONTAJ: Montaj müşteriye aittir. Montaj Kılavuzu paket içerisinde mevcuttur. Kolay ve Hasarsız montaj için lütfen 2 kişi montaj yapınız. Paketlerde gerekli olan tüm vida ve aksesuarların bulunduğu Malzeme Torbası yer almaktadır. Bu torbaları lütfen boş kutularla birlikte atmayınız. Ürünler tek bir tornavida ile kurulabilir, ancak Şarjlı tornavida ile çok daha rahat ve hızlı kurabilirsiniz. Ürünlerimizde dıştan vida bağlantısı yoktur, menifix bağlantı sistemi olduğundan defalarca sökülüp takılma özelliğine sahiptir.         

SATIŞ SONRASI HİZMET: Teknik Ekibimizden her türlü destek alabilir, satış sonrasında karşılaşacağınız her türlü sorunlarda Müşteri Hizmetlerimizden yardım talep edebilirsiniz.   

 

Taklitlerimizden ve kalitesi düşük ürünlerden lütfen sakınınız...   

Garanti Süresi 2 Yıldır.

Bu ürünü alan müşteriler aynı zamanda bu ürünleri satın aldılar